Angus šķirnes govs

Angus šķirnes govs

€ 5,89

EUR ieskaitot PVN (21 %)
Preces kods: SP160829
Svars: 0.010

Drukas versija 
Uzdot jautājumu par preci 

Pieejamība noliktavā: Ir pieejams


Izmērs 12 x 7,5 cm.
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka...
 
Vēsturiski šķirne izveidota Anglijā - Aberdeen, Banff, Kingardine un Angus provincēs. Anglijā šī liellopu šķirne saucās Aberdinangus, tomēr Eiropā, ASV, Kanādā un citās valstīs, attiecīgo valstu ģenētiķi pamatšķirnē ir izkopuši konkrēti viņus interesējošas pazīmes un tā jau vairs nav tieši Anglijā veidota šķirne, tāpēc pasaulē pašlaik lieto apzīmējumu Angus liellopi. Latvijā audzē vācu Angus šķirnes dzīvniekus. 
Vācu Angus šķirnes dzīvniekiem raksturīga ģenētiska bezragainība, vienas krāsas apmatojums - melns vai brūns, tomēr par kļūdu neuzskata arī viendabīgu pelēku apmatojuma krāsu, kā arī nelielus baltus laukumus uz vēdera lejasdaļas vai tesmeņa. Angus šķirnes dzīvnieki var sasniegt par 1000 kg svaru, nav izvēlīgi barošanā un turēšanas apstākļos. Šķirni izmanto dažādu krustojumu veidošanai, gan piena govīm, gan arī gaļas šķirņu govīm.

 

 
 


Lūdzam ņemt vērā, ka attēliem ir ilustratīvs raksturs un, atkarībā no piegādes partijas, preces izskats var nedaudz atšķirties no attēlā redzamā, neietekmējot mācību materiāla funkcionalitāti.


Atsauksmes:


Jūsu atsauksme var būt pirmā!

Iesakām arī sekojošas preces:

Angus šķirnes teļš
Angus šķirnes teļš
€ 4,49
ieskaitot PVN (21 %)
Angus šķirnes bullis
Angus šķirnes bullis
€ 6,99
ieskaitot PVN (21 %)

Klienti, kas iegādājās šo preci, nopirka arī:

Mūzikas instrumenti
 
 
 
 
Meža iemītnieki
 
 
 
 
Darbarīki
 
 
 
 
€ 12,59
Puzle TAUREŅA ATTĪSTĪBA
 
 
 
 
Augļi un dārzeņi