Par Smart & Play

Mūsdienās aizvien vairāk vecāku un pedagogu pamana šī brīža tradicionālo bērnudārzu un skolu nepilnības un trūkumus. Cilvēki apzinās un redz, ka esošā valsts izglītības sistēma bieži vien nespēj bērnam dot pašu svarīgāko – pašapziņu, gribasspēku un patstāvību. Īpašības, kuras noteiks un veidos visu bērna nākotni. 

Klasiskās izglītības sistēmas pieeja

Klasiskās izglītības sistēmas pieeja

Klasiskās izglītības sistēmas pieejas pamatā ir “piespiešanas un vienpusīguma princips”, turpretī Marijas Montessori pedagoģijas sistēmas vadmotīvs ir: “Palīdzi man to izdarīt pašam!”. Šī pieeja veicina bērna pašapzināšanos un viņa personības nostiprināšanos.

Bērnam tiek dota izvēles brīvība

Pareizi pielietota Montessori pedagoģija bērnam sniedz spēju patstāvīgi domāt un darboties, rada vēlmi apgūt jaunas iemaņas, izdarīt atklājumus. Bērns, atrodoties sagatavotā vidē, spēj pierast pie brīvības un saistībām, kuras ir uzņēmies viņš pats. Pedagogs vai vecāks ieņem palīga lomu – viņš palīdz bērnam, kad tas ir nepieciešams, kopā pārvarot grūtības un mudinot bērnu rast risinājumu, bet netraucē bērna darbošanos bez iemesla.

Latvijā pēdējo 5-7 gadu laikā izteikti pieaug to cilvēku skaits, kuri vēlas saviem bērniem dot alternatīvu izglītību vai daļēji to izmantot kopā ar klasisko. Ikvienā mācību sistēmā ir nepieciešams savs mācību materiāls un Marijas Montessori sistēma nav izņēmums. No pagājušā gadsimta sākuma līdz mūsdienām Eiropā ir saglabājušies un veiksmīgi attīstījušies pirmie Marijas Montessori attīstīto materiālu ražotāji. Tiesa, viņu cenas bieži vien ir samērā augstas un plašākam lietotāju lokam nepieejamas.

Mēs esam jauns uzņēmums, kas tika dibināts ar mērķi piedāvāt visiem interesentiem kvalitatīvus Montessori materiālus no Ķīnas.

Ķīna, kā ražošanas milzis, jau gadu desmitiem ir pieteikusi sevi kā stabilu līderi gandrīz visās ražošanas jomās. Šis process ir skāris arī Marijas Montessori attīstīto materiālu ražošanu, padarot tos pieejamus daudz plašākam patērētāju lokam un piedāvājot tuvu vai pat identisku kvalitāti Eiropas ražotājiem.

Veicot smartandplay.com piegādātāju atlasi, mēs rūpīgi sekojām preču kvalitātei, atbilstībai un sertifikācijai atbilstoši visām Eiropas Savienības prasībām.

Mums ir patiesi svarīgi tas, ko mēs darām un ļoti ceram, ka, piedāvājot šos materiālus tirdzniecībā, mēs paveram daudzu bērnu iespējas viņu nākotnei!

Mūsu devīze - be Smart & Play fun with Montessori!

Labprāt uzklausīsim Jūsu atsauksmes, ierosinājumus vai norādes, rakstot mums uz info@smartandplay.com vai izmantojot saziņas formu.

Lai Jums un Jūsu bērniem jauka diena!

 

Jūsu, Smart & Play


Atgriezties