Holšteinas šķirnes govs

Holšteinas šķirnes govs

€ 6,29

EUR ieskaitot PVN (21 %)
Preces kods: SP232629
Svars: 0.010

Drukas versija 
Uzdot jautājumu par preci 

Pieejamība noliktavā: Ir pieejams


Izmērs 12,5 x 8,5 cm. 
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka...
 
Holšteinas šķirne izveidota 18. gs. Holandē Frīzijas un Jutlandes apgabalos, kad pēc plūdiem un dažādām slimībām valstī radās nepieciešamība pēc jaunas piena tipa liellopu šķirnes, no kuras varētu iegūt daudz piena, govis būtu izturīgas pret slimībām, tās varētu izmantot 10 - 14 laktācijas. 
Holšteinas šķirnes govis ir produktīvākās pasaulē. Latvijā labākās Holšteinas govis saražo vairāk nekā 16 000 kg 305 dienās. Latvijas Holšteinas šķirnes govju pienā vidēji ir 3.22% olbaltumvielu saturs un 4.14% tauku saturs. Holšteinas šķirnes govis ir lielas, ar labu eksterjeru, labu tesmeņa formu, izcilām spējām uzņemt daudz rupjās lopbarības, ar melni-baltu vai sarkani-baltu krāsu salikumu apmatojumam. Vesels Holšteinas šķirnes teļš, piedzimstot vidēji, sver 45 kg. Pieaugusi Holšteinas govs vidēji sver 600-900 kg un krustu augstums ir 145 cm un vairāk.
 


Lūdzam ņemt vērā, ka attēliem ir ilustratīvs raksturs un, atkarībā no piegādes partijas, preces izskats var nedaudz atšķirties no attēlā redzamā, neietekmējot mācību materiāla funkcionalitāti.


Atsauksmes:


Jūsu atsauksme var būt pirmā!

Iesakām arī sekojošas preces:

Holšteinas šķirnes bullis
Holšteinas šķirnes bullis
€ 6,49
ieskaitot PVN (21 %)
Holšteinas šķirnes teļš
Holšteinas šķirnes teļš
€ 4,29
ieskaitot PVN (21 %)

Klienti, kas iegādājās šo preci, nopirka arī: