Pīle

Pīle

€ 2,99

EUR ieskaitot PVN (21 %)
Preces kods: SP233229
Svars: 0.010

Drukas versija 
Uzdot jautājumu par preci 

Pieejamība noliktavā: Ir pieejams


Izmērs 7,5 x 5 cm. 
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka...
 

 

Par pīli sauc daļu pīļu dzimtas (Anatidae) putnu. Pīļu dzimta ir plaša, un tai ir vairākas apakšdzimtas, no kurām 8 apakšdzimtās tiek sistematizētas dažādu sugu pīles. Visas pīles ir ūdensputni, un tās dzīvo gan saldūdenī, gan sālsūdenī. Tās ir vidēji lieli putni, bet mazākas kā gulbji un zosis. Latviešu valodā dažas pīļu sugas tiek sauktas arī par gaurām, gaigalām, kākauļiem, ķerrām un krīkļiem. Dažu apakšdzimtu pīļu sugas tiek sauktas par zosīm, kā piešspārnu zosis un svilpējzosis, lai gan patiesībā tās ir liela auguma pīles.
 
Pīles pēc peldēšanas veida iedalās peldpīlēs un nirējpīlēs. Peldpīles barību iegūst, iegremdējot ķermeni līdz pusei ūdenī, bet nirējpīles ienirstot. Lidojot nirējpīles atšķirībā no peldpīlēm ļoti strauji vēzē spārnus.
 
Pīles ir sastopamas visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Pīļu sugas, kas dzīvo ziemeļu reģionos ziemas periodā migrē dienvidu virzienā, bet siltākos reģionos dzīvojošās sugas ir nometnieces. Visbiežāk sastopamā pīļu suga ir meža pīle (Anas paltyrhynchos), kas sastopama arī visā Latvijā. Visā pasaulē pīle ir iecienīts medījums.
 
Avots: wikipedia.org
 


Lūdzam ņemt vērā, ka attēliem ir ilustratīvs raksturs un, atkarībā no piegādes partijas, preces izskats var nedaudz atšķirties no attēlā redzamā, neietekmējot mācību materiāla funkcionalitāti.


Atsauksmes:


Jūsu atsauksme var būt pirmā!

Klienti, kas iegādājās šo preci, nopirka arī:

Zelta pērles (45 gab.)
 
 
 
 
Pērles (Segēna 1.dēlim)
 
 
 
 
Statīvs 3 puzlēm
 
 
 
 
Siāmas kaķis
 
 
 
 
Angus šķirnes govs