Trusis

Trusis

€ 3,39

EUR ieskaitot PVN (21 %)
Preces kods: SP245429
Svars: 0.010

Drukas versija 
Uzdot jautājumu par preci 

Pieejamība noliktavā: Ir pieejams


Izmērs 5 x 4,5 cm. 
 
 
Vai Jūs zinājāt, ka...
 
Truši ir neliela auguma zīdītāji, kas pieder zaķu dzimtai (Leporidae). Zaķu dzimtā ir 11 ģintis, no kurām lielāko daļu sauc par trušiem un ir tikai viena īsto zaķu ģints - zaķi (Lepus). Vispazīstamākā trušu suga ir Eiropas trusis (Oryctolagus cuniculus), no kuras ir selekcionētas visas mājas truša šķirnes.
 
Mājas trusis tiek izmantots gaļas, vilnas un kažokādu ieguvei, vai īpašās istabas trušu šķirnes tiek turētas kā mājas mīluļi. Tas tika turēts kā mājdzīvnieks jau Senās Romas laikā un viduslaikos tika selekcionētas daudzas trušu šķirnes.
 
Mājas truši augumā ir daudz lielāki nekā savvaļas trusis, lai gan ir radītas arī punduršķirnes, kuras ir ļoti populāras kā mājas mīluļu šķirnes. Mājas trušiem ir ļoti liela kažoku krāsu variācija. Matojums ir mīksts un zīdains. Ir izveidota angoras trušu šķirne īpaši mīkstas un pūkainas vilnas ieguvei. 
 
Avots: wikipedia.org
 


Lūdzam ņemt vērā, ka attēliem ir ilustratīvs raksturs un, atkarībā no piegādes partijas, preces izskats var nedaudz atšķirties no attēlā redzamā, neietekmējot mācību materiāla funkcionalitāti.


Atsauksmes:


Jūsu atsauksme var būt pirmā!

Klienti, kas iegādājās šo preci, nopirka arī:

-20%
Sivēns 2
 
 
 
 
€ 2,99
€ 2,39
Kastīte vārpstiņām
 
 
 
 
Acu aizsegs 2
 
 
 
 
€ 1,49
Puzle FIGŪRAS 1
 
 
 
 
Persijas kaķis
 
 
 
 
Angus šķirnes teļš